úterý 13. dubna 2010 | By: AndreaP.

Lucinka na dvorku

Jednoho dne přišla Janička spunt s nápadem, co takhle zase něco vytvořit, a tak jsme sedly a začaly si hrát, srandy u toho bylo více než dost, obzvláště u tvorby Lucinky jsme leckdy byly pod stolem....nooo a tak ve složení špunt a já, alias Babinetky vám s mírným zpožděním, neb kit vyšel na Velký pátek, i já na svém blogu představuju nejnovější kit a sice Lucinka na dvorku. Inspirací nám byla známá dětská písnička "ztratila Lucinka bačkorku, když na dvorku si hrála...." Obsahuje spoustu origoš elementů, papíry, overlays i photo masky, prostě je tam toho strašlivě moc ... tak jen doufám, že i vás potěšil a přinese vám radost a smích, jaký jsme zažívaly my dvě s Janičkou. Jani díky !!!
*****************************


DOWNLOAD - elementy 1
DOWNLOAD - elementy 2
DOWNLOAD - papíry2 komentářů:

CraftCrave řekl(a)...

Just a quick note to let you know that a link to this post will be placed on CraftCrave in the DigiFree category today [13 Apr 02:00pm GMT]. Thanks, Maria

CBH řekl(a)...

Thank you so much for this post. I want to let you know that I posted a link to your blog in CBH Digital Scrapbooking Freebies, under the Page 7 post on Apr. 13, 2010. Thanks again.