středa 25. listopadu 2009 | By: AndreaP.

Zrnka naděje...

Zdravím všechny !

Nejde o žádný spam, nebo vtip……jde o pomoc pro jednu rodinu, která se dostala do hodně smutné situace. Osud byl jednou zase hodně krutý, zlý, nelítostný...Blíží se čas vánoční, čas horečného shánění dárků, pečení cukroví, úklidu domácnosti, ale také čas, kdy otevíráme svá srdce a přemýšlíme nad tím, koho potřebného letos malým či velkým finančním nebo jakýmkoliv darem obdarujeme. Jedna nádherná rodina bude mít bohužel letos ty nejsmutnější Vánoce v životě. Rodina se čtyřmi dětmi, z toho jednou těžce postiženou holčičkou, rodina, která přišla včera o tátu, manžele, přítele a báječného parťáka, při dopravní nehodě, nejspíš vinou nepozorného řidiče, který mu způsobil na jeho skútru smrtelné zranění.
Pokud stále nejste rozhodnutí, kam peníze letos pošlete, udělejte to prosím stejně jako já na účet občanského sdružení Zrnka, výsledek celé akce bude ve 100% výši předán Diny a její rodině. Kdo jim může poslat nějaké to ,,ZRNÍČKO,, budu moc ráda.
Zde jsou odkazy, kde se o této tragédii můžete dočíst, naleznete tam i číslo účtu "první pomoci" pro maminku se čtyřlístkem, co zůstali na vše sami...

http://www.klarcinblog.cz/

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=111179&mode=nested&order=0&thold=0#310283

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=24202&postdays=0&postorder=asc&workarround=0&start=45

http://www.zrnka.cz/

Děkuji všem...

0 komentářů: